bib.ee pakiveinid

bib.ee lemmikute lemmikud 2022 suvi

Suvel veedame võimalikult suure osa ajast vabas õhus. Kui küsida, et miks meile suvi meeldib, siis tihti võib esimene vastus olla, et siis on soe. Järele mõeldes oled ilmselt nõus, et suur osa suve võlust on seotud mitte soojuse, vaid ennekõike valgusega. Õhtud on pikad ja jaanipäeva paiku pimedat aega peaaegu ei olegi. Päikseline suvepäev ja pokaal jahedat valget veini võivad ideaalselt sobida, aga kui päike loojub (eriti kui päike loojub) loob vein mälestusi ja imelisi hetki koos kaaslastega. Olgu see siis rannas lõkke ümber, suvila terrassil või raamatuga lugemisnurgas. Järgnevalt bib.ee meeskonna lemmikud 2022a suveks:

 

bib.ee TOP1. Vanita / Primitivo Nero di Troia 13,5%VOL 3.0L

Bib.ee meeskonna absoluutne lemmik (igal aastajal). Jah, suvi on rohkem valgete veinide aeg, aga kui koos päiksega päevane kuumus üle läheb, lõke praksub ja seltskond on koos, siis see Primitivo on (lõkke) toidu kõrvale suurepärane.

Vanita / Primitivo Nero di Troia 13,5%VOL 3.0L

bib.ee TOP2. Cantina Sociale S. Antonio / Grillo Sicilia DOC 12,5%VOL 5.0L

Keha eelistab suvisel perioodil rohkem kala. Eriti värsket. Võibolla on see harjumus reisidest vahemere äärde, võibolla midagi muud. Pealegi, jahe valge vein on ka toidust eraldi juures suvisel perioodil eelistatud valik. Iseäranis päevasel ajal kui päike veel kütab. Seltskonnaga väljasõidule minnes on 5 liitrine bib väga mugav kaaslane võrdub peaaegu 7 pudeliga.

Cantina Sociale S. Antonio / Grillo Sicilia DOC 12,5%VOL 5.0L

bib.ee TOP3. Vignerons Ardéchois / Gris Grenache Cabernet 13.50%VOL 3.0L

Meie kolmas soovitus on Prantsuse Rose. Kui sa üldsielt roosasid veine ülemäära ei armasta, siis parim aeg neile võimalus anda on just suvel. Valge veini värskus ja punase maitserikkus – proovi!

Vignerons Ardéchois / Gris Grenache Cabernet 13.50%VOL 3.0L

0
    Veinikorv
    Veinikorv on tühiTagasi poodi