Vignerons Ardéchois / Gris Grenache Cabernet 13.50%VOL 3.0L

Vignerons Ardéchois / Gris Grenache Cabernet 13.50%VOL 3.0L

24.50

Ilus kahvaturoosa kleit. Õrn nina puuviljade, lagritsa ja piparmündi aroomidega. Aromaatne ja tasakaalustatud vein, mille maitse on suurepärane värskus.

Tähelepanu, tegemist on alkoholiga! Tellimiseks pead olema täisealine!

Veinitüüp

Õrn, Puuviljane

Piirkond

Igp Ardèche

Viinamarjasort

Grenache

Alkoholisisaldus

13.5%

Kirjeldus

Les Vignerons Ardéchois on ühistuliit, mis koondab 14 veinitootjat (st 1500 viinamarjakasvatajat, mis asuvad Lõuna-Ardèche’is. Kogu 1500 ühistulise viinamarjakasvataja toodang läheb nendesse keldritesse.

Sellel künklikul territooriumil on viinamarjaistandus killustatud, eraldatud künkade või platoodega, mis on kaetud võsa või metsaga. See piirav geograafia, mis oleks pidanud tootjaid heidutama, suunas tegelikult individuaalsed energiad, et ehitada algul kogu Lõuna-Ardèche’i territooriumil levinud veinivalmistusüksused, seejärel hiljem nende samade veinivalmistusühistute villimise ja turustamise liit.

Vignerons Ardéchois kujutab endast tootjate tahet, kes teadsid, kuidas kasutada selle mõnikord tänamatu keskkonna piiranguid uuenduste tegemiseks, istutades uusi viinamarjasorte, kohandades veinivalmistamise tehnikaid, ehitades AOC Côtes du Vivaraisi ja investeerides müügiedendusse. oma toodetest.

Nagu nägime, ei saa Ardèche’i veinipiirkonda lahutada liikmete soovist toota Ardèche’is kvaliteetseid tooteid, samuti ei saa seda lahutada külade õhkkonnast, kus “majutavad” ühistu keldrid, elavaid külasid, kus elu käib. hea ja kust leiate kohalikke veine, veine inimestelt, kes suhtuvad oma erialasse kirglikult.

Piirkond

Ardèche’i värvikast geoloogiast pärit IGP Ardèche pakub asjatundjatele laia valikut elegantseid ja autentseid veine, mis nõuavad nende territooriumi. Viinamarjasordi ja segu veinid, tootmispind hõlmab 7500 hektarit ja ulatub üle 339 omavalitsuse kogu departemanguS IGP Ardèche’i jaoks ja üle 150 omavalitsuse Lõuna-Ardèche’is IGP Ardèche mainib Coteaux de l’Ardèche’i. “IGP Ardèche’is” toodetakse ja kiidetakse heaks umbes 385 000 hektoliitrit, sealhulgas 25 000 hl “IGP Ardèche Primeurs”.

PGI-d valmistatakse kas ühe viinamarjasordina või seguna.

 • Punased veinid: 43% ühe sordi ja 57% segatud (45% toodangust).
 • Roosad veinid: 57% segu (35% toodangust).
 • Valged veinid: 25% segu (20% toodangust).

Mosaiik terroiridest… kus naabruses asuv viinapuu viigipuu või meremänd, kastan või lavendel, oliivipuu või Šoti mänd, mooruspuu … Tekivad 4 peamist tüüpi territooriume:

 • “Võsamaa” punakaspruunide muldadega, väga kivine, marl lubjakividest, mis on sageli segatud õhukeste savisemate pankadega, tagades küpsemiseks piisava veevaru;
 •  Marly või marl-liivakivi erosiooni õhukeste muldade nõlvad; – Punaste ja kiviste liivasavimuldadega mäed, mis ei ole lubjarikkad, väga vanadel Juura liivakividel;
 •  Kivised ja sügavad mullad, lõpmatu sordiga: tasanduskoonused kammide väljalaskeavas, vanad kivised alluviaalsed terrassid, mäenõlvale liivaste kiviste muldadega paigutatud “faysses” …
  Ja paljud teised nüansid, mis on seotud topograafia, mikrokliima, muldade mitmekesisuse, originaalmaterjalide panusega, nagu Coironi vulkaanilise massiivi basaltid…
0
  Veinikorv
  Veinikorv on tühiTagasi poodi

  Kas Sa oled piisavalt vana?

  Enne veebilehele sisenemist pead kinnitama, et oled vähemalt 18 aastane.