Spohr / Riesling Trocken 12,5%VOL 3.0L

Spohr / Riesling Trocken 12,5%VOL 3.0L

19.89

Sobib hästi grill-liha ja vürtsikate toitude kõrvale.

Tähelepanu, tegemist on alkoholiga! Tellimiseks pead olema täisealine!

Veinitüüp

Hea happesus, Kuiv

Piirkond

Rheinhessen

Viinamarjasort

Riesling

Tootja

Spohr

Alkoholisisaldus

12.5%

Kirjeldus

Spohr – see nimi tähistab armastust veini vastu. Kõrged kvaliteedistandardid koos veinikogemuse ja loomingulisusega muudavad selle veinivalmistaja nii huvitavaks. Siin otsitakse erakordset. Mis eristab Spohreid? Armastus oma kodumaa vastu. See peaks kajastuma ka veinides – pinnases, kliimas, viinapuudes ja inimestes – kõiges, mis kujundab veini iseloomu. Olgu selleks siis piknik või sõpradega grillimine, komplikatsioonideta veininauding on garanteeritud. Praktiline toru ei lase õhku sisse – nii püsib vein värskena mitu päeva peale avamist ja tõotab pikka nautimist.

Piirkond

Rheinhessen pole alati olnud see põnev ja dünaamiline veinipiirkond, mis praegu on. “Aastaid tundus [Rheinhessen] magavat,” kirjutab Jancis Robinson ajakirjas The World Atlas of Wine. Kuid see tugevalt põllumajanduslik piirkond on läbi elanud renessansi, kui noored veinitootjad hakkasid kinni haarama selle Reini jõe äärsetest järsutest ridaelamutest. Suurem osa põnevust toimub Wonnegau alampiirkonnas, õrnalt rulluvate küngaste maal Rheinhesseni lõunaosas.

Siinsed viinamarjapakkumised on mitmekesised. Riesling ja Dornfelder on kindlasti edetabeli tipus, kuid Silvaner, Kerner, Scheurebe, Muller-Thurgau, Spatburgunder ja Portugieser on kõik populaarsed ja laialdaselt edukad. Praegu on peaaegu pooled Rheinhesseni veinidest magusad, kuid kaasaegsemad tootjad muudavad seda. Otsige vananenud Silvanerit, ideaaljuhul Michael Teschke poolt, et maitsta Rheinhesseni kuiva külje parimat.

0
    Veinikorv
    Veinikorv on tühiTagasi poodi

    Kas Sa oled piisavalt vana?

    Enne veebilehele sisenemist pead kinnitama, et oled vähemalt 18 aastane.