Cantina Colli Morenici / Merlot 12,5%VOL 3.0L

Cantina Colli Morenici / Merlot 12,5%VOL 3.0L

18.50

Selle veini meeldiv värske “noorus” sobib külmade lihalõikude või grillitud varrastega linnulihaga, mis on tegelikult ideaalne grillvein.

Tähelepanu, tegemist on alkoholiga! Tellimiseks pead olema täisealine!

Veinitüüp

Punased puuviljad, Täidlane

Piirkond

Garda

Viinamarjasort

Merlot

Tootja

Cantina Colli Morenici

Alkoholisisaldus

12.5%

Kirjeldus

Täielikult laagerdunud punaste puuviljade noodid ja iseloomulik täidlane rubiinivärv muudavad selle veini suurepäraseks igaks juhuks. See on pokaal punast veini, mis sobib peresöögi kõrvale ja mis võib rõõmustada meeldivaid meeleolukaid kohtumisi. Selle veini meeldiv värske “noorus” sobib külmade lihalõikude või grillitud varrastega linnulihaga, mis on tegelikult ideaalne grillvein. Serveeri toatemperatuuril. Punase austajatele … isegi kalaga … See vein on pikk, rikkalik ja rahuldust pakkuv.

Piirkond

Trentino Garda piirkond on oma eksklusiivse mikrokliima tõttu eriti soodne ala viinamarjakasvatuseks.
Siin kasvatatakse suurt hulka veinisorte nii riiklikul kui ka rahvusvahelisel tasandil. Üks tähelepanuväärsemaid, millest valmib õrn vein, on Nosiola viinamari, mis sobib suurepäraselt kõrvuti kaaslaseks.
Teiste traditsiooniliste sortide hulka kuuluvad Schiava ja Lagrein, millest saadakse puuviljased ja meeldivad roosad veinid. Unustada ei saa ka rahvusvahelisi viinamarju nagu punane Cabernet ja Merlot või vürtsika ja elegantse aroomiga valgeid puuviljasorte nagu Chardonnay, Pinot Bianco ja Grigio, Sauvignon ja Traminer Aromatico. Hinnatud dessertveinid, mida ei saa mainimata jätta, on: lõhnastatud Moscato Giallo ning üllas ja pikaealine Trentino Vino Santo, mis on saadud Nosiola viinamarjadel puidust võretel kuivada.

0
    Veinikorv
    Veinikorv on tühiTagasi poodi

    Kas Sa oled piisavalt vana?

    Enne veebilehele sisenemist pead kinnitama, et oled vähemalt 18 aastane.