Pakiveinid – kellele ja milleks?

Pakiveinid e-poest – kellele ja milleks?

Enne kui jõuame kellele ja milleks osani, tuleks alustada päris algusest. Noh, et miks pakiveinid ja miks neid peaks ostma e-poest.

Esiteks, milleks pakiveinid?

Jaa, ka meie oleme üles kasvanud teadmisega, et pakiveinid on odav ja olematu kvaliteediga solk. Täna enam isegi keskmine veinisõber nii ei arva. Pakil on pudeli ees mitmeid eeliseid.

Pakiveinid kestavad avatuma mitu kuud, kui pudel on vaja 1-2 päeva jooksul tühjaks juua.

Pakiveinid kestavad avatuma mitu kuud, kui pudel on vaja 1-2 päeva jooksul tühjaks juua. Vein käib koos toidu ja seltskonnaga. Veini taarat aga ümber ei töödelda ja nii on pakivein märksa keskkonnasõbralikum alternatiiv. Sõbralikum ka rahakotile. Kuna kvaliteedilt ei jää tänapäeval pakiveinid pudelitele kuidagi alla, siis sellest on saanud järjest suuremale osale meist esimene eelistus.

Teiseks, milleks e-poest?

Lihtne, e-poest tellida on mugav! Soodsam ka, sest hoiame ladu Viljandi vinoteekis ja hind ei sisalda füüsilise poe riiuli tasu või muid veidraid kulusid. Pealegi on kolme ja viie liitrised pakid päris tüütud poest koju tassida. Eks me oskame ka regulaarsemaid veinisõpru meeles pidada ja aegajalt mõne kampaaniaga tellima meelitada.

Me oleme coolid ja ajame õiget asja!

Kindlasti on sul veel selliseid e-poode, mis meeldivad sulle sellepärast, et nad on coolid ja ajavad õiget asja. Me oleme coolid ja ajame õiget asja! Näiteks ei tüüta me sind snooblike kirjelduste ja maitsenüansside kirjeldustega. Me müüme veini, thats it! See tähendab ka seda, et me anname endale aru, et vein on alkohol ja tarkade ja täiskasvanud inimeste jook. Kui sa ei ole tark või piisavalt vana, siis sa meilt veini ei saa.

Kellele ja milleks?

Jõuame nüüd lõpuks asja juurde. Veini juures meeldib meile see, et nende maailm on väga kirju. Erinevad maad, sordid ja piirkonnad. Meile meeldib neid avastada ja üks osa sellest avastamisest on külastada erinevaid veinipiirkondi, suhelda kohalikega, maitsta ja neid mis eriti maitsevad ka maale tuua ja teiega jagada. Samas ei ole veinigurmaanid ja eeldame, et ka sina ei ole. Meie valikus olevad pakiveinid on parema kvaliteediga kui suvalises jaeketis ja võrdlemisi piiratud. Küll aga ajas muutuvad. Teeme ühe tiiru mõnes Euroopa piirkonnas ära ja tellime aluse või kaks lattu. Enne kui otsa saavad, läheme uuele tiirule.

Võta meid kui häid tuttavaid, kes teevad sinu eest selle otsimise, katsetamise ja maitsmise töö ära

Võta meid kui häid tuttavaid, kes teevad sinu eest selle otsimise, katsetamise ja maitsmise töö ära. Loodame, et hakkad aja jooksul meie maitset ja valikuid usaldama ning ka endale sõpradele ja tuttavatele soovitama. Eks aeg näitab, kas see plaan meeldib sulle ka või me peame nukralt need sajad liitrid veini enda sõpruskonnas emotsioonideks ja mälestusteks vahetada. See vist ei ole ka üldse kurb stsenaarium. Nagu klassikud ütlevad, siis win-win või nagu meie ütleme, siis vein-vein!

Aa, peaaegu oleks unustanud – ega siis pakiveini kaist ei jooda! Klaasid, karahvinid ja teised vajalikud veinitarvikud leiad meie teisest e-poest siit.

0
    Veinikorv
    Veinikorv on tühiTagasi poodi

    Kas Sa oled piisavalt vana?

    Enne veebilehele sisenemist pead kinnitama, et oled vähemalt 18 aastane.